BEST pavasario kursai

Seminarai, konferencijos, mokymai

LAPKRIČIO 30d! Data, kuriai ne taip, kaip koliokviumui, geriau nesiruošti paskutinę dieną. Kodėl? Ogi todėl, tai paskutinė diena aplikuoti į BEST kursus. Nori užlipti į Eifelio bokštą, pasigrožėti įspūdingo grožio pastatais Neapolyje, patikrinti Atėnų ekonominę būklę,  ar pamirkyti pėdas Atlanto vandenyne, kai vasara Lietuvoje dar nekvepia – įsidėmėk paskutiniąja aplikacijos dieną – Lapkričio 30d. Organizacija BEST Kaunas, tik KTU studentams siūlo galimybę išvažiuoti į 7-14 dienų trukmės tarptautinį renginį, kuris visada pranoksta dalyvaujančių lūkesčius.
Kiekvieną metų sezoną, tarptautinė organizacija BEST, vienijanti technologinių universitetų studentus, rengia 1 – 2 savaičių trukmės nepamirštamus akademinius kursus. Šį sezoną kursai vyksta 19-oje Europos miestų, 12-oje šalių, 21-a tema. Mokymai būna įvairiausios tematikos: nuo skirtų pagilinti tavo žinias susijusias su specialybe, tiek tokių, kurie supažindins tave su tavo studijom nesusijusia, bet labai dominančia tema.
KTU studentams taikoma 30% nuolaida kursų kainai, o ji svyruoja nuo 0 iki 40 eurų, priklausomai nuo kursų trukmės ir vietos. Tai proga praleisti laiką įvairioje kultūrinėje aplinkoje su pačia šauniausią kompaniją. Tuo pačiu parsivežti sertifikatą, liudijantį apie įgytas žinias. Pasinaudok formule: BEST + KTU + TU + 0-40€ = žinios, nauji draugai, galimybė gauti užskaitytų kreditų.

Aplikuoti galima siunčiant savo motyvacinius laiškus adresu: www.best.eu.org/courses .
Šiuo adresu gali rasti ir kursų sąrašą, bei išsamesnę informaciją. Nemokantiems, ar bijantiems rašyti motyvacinius laiškus – gera žinia! Juos skaitys tokie patys studentai, kaip ir tu. Rašyk tai, ką pačiam būtų įdomu skaityti. Laisvė fantazijai,  laisvam turiniui bei formatui.
Galvoji, kad nemoki rašyti motyvacinių laiškų? Nori daugiau sužinoti apie kursus, galimas išlaidas, programą? Lapkričio 20d ateik į SLC(studentų laisvalaikio centrą) adresu Studentų g. 69, kur dalinsimės motyvacinių laiškų rašymo paslaptimis bei atsakinėsime į kylančius klausimus.
Taip pat 24/7 gali rašyti julija.petrosiute@best.eu.org arba kaunas@best.eu.org

Prisijunk prie facebook grupės “BEST Kaunas kursai” arba “BEST Kaunas” puslapio, kuriuose rasi aktualiausią ir naujausią informaciją.

 
best

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter