Išrinktas naujasis KTU SA prezidentas – Tautvydas Šimanauskas

KTU Studentų atstovybė

Kovo 25 d. vykusios Kauno technologijos universiteto studentų atstovybės (KTU SA) rinkiminės ataskaitinės konferencijos metu dėl prezidento posto varžėsi du kandidatai  – Tautvydas Šimanauskas ir Andrius Bareiša.

„Gera matyti, kad šiais metais į prezidento postą kandidatuoja du stiprūs lyderiai.  Esant sveikai konkurencijai, abu kandidatai atėjo stipriai pasiruošę ir nusiteikę laimėti.“, – sakė buvęs KTU SA prezidentas M. Valkavičius.

KTU choras „Jaunystė“ atidarė konferenciją sugiedodami studentų himną „Gaudeamus“. Sveikinamąjį žodį tarė KTU Studentų reikalų departamento direktorius dr. Martynas Ubartas, Lietuvos studentų sąjungos (LSS) prezidentas Paulius Baltokas bei KTU rektorius prof. Petras Baršauskas.

Išklausius M. Valkavičiaus pristatytą metinę KTU SA veiklos ir finansinę ataskaitas buvo nuspręsta 2015 – 2016 metų veiklą įvertinti aštuonetu. Šiais metais Lietuvos studentų sąjunga  KTU SA įvertino kaip metų savivalda, o organizacijos prezidentą M.Valkavičių – metų studentų lyderiu.

Tęsiant tradiciją šiais metais vėl buvo įteikta KTU SA prezidentų stipendija. Aktyviausiu atstovu buvo išrinkta KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto studentų atstovybės narė – Austė Labonaitė.

Į KTU Senatą buvo išrinkti bakalauro studentai – Lijana Kazlaitė, Gediminas Marcinkevičius, Liudas Vaščėga, Edvinas Karbauskas, Šarūnė Kirdeikytė, Lukas Kijauskas, Ugnė Terentjevaitė, magistrantas Žilvinas Kalvanas ir doktorantė Laura Gagytė.

Suskaičiavus delegatų balsus, konferencijos pabaigoje prezidentą Mindaugą Valkavičių pakeitė Tautvydas Šimanauskas. Už pastarąjį kandidatą balsavo 45, o už Andrių Bareišą 29 delegatai.

Naujasis KTU SA prezidentas kartu su savo naujos komandos nariais Viktorija Žilinskaite, Milda Kizelevičiūte, Tomu Gecevičium, Agne Pyrantaite, Kęstučiu Bulvičium, Gintare Čepulyte, Vilium Padleckiu, Simona Dirmotaite, Justina Štrimaityte ir Brigita Gendvilaite sieks kokybiškai atstovauti studentus, kurti vieningą organizaciją ir bendradarbiauti su kitais KTU padaliniais bei organizacijomis.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter