Sportas

Apie KTU Sporto centrą (http://ktu.edu/lt/sporto-centras/httpktuedultsporto-centraspartneriai)

Universitetas ugdo visuomenės lyderius kuriančius inovacijas ir buriančius apie save bendraminčių komandas. Šių dienų lyderis asocijuojasi ne tik su aštriai ir tiksliai veikiančiu protu, tačiau ir sveiką gyvenimo būdą puoselėjančiu kūnu, pergalės džiaugsmu spindinčiomis akimis ir nuoširdžia šypsena kiekvieną rytą.

KTU sporto centras yra universiteto bendruomenės sporto ir sveikatingumo puoselėtojas, vykdo laisvalaikio sporto treniruotes, organizuoja įvairiausius sporto renginius ir sveikatingumo studentams ir darbuotojams. Sporto rinktinių skyrius rūpinasi 20 skirtingų sporto šakų KTU studentais sportininkais, kurie atstovauja universitetą Lietuvos studentų sporto čempionatuose, turnyruose, tarptautinėse studentų sporto žaidynėse.

KTU sporto centras yra LSSA (Lietuvos Studentų Sporto Asociacijos), kuri organizuoja Lietuvos studentų sporto čempionatus, ir ENAS (European Network of Academic Sport Services) organizacijos narys, kuri vienija daugiau nei 100 Europos universitetų sporto centrų iš 21 šalies ir rūpinasi Europos studentų sportu ir sveikatingumu.  

 

Sporto bazės (http://ktu.edu/lt/sporto-centras/sporto-bazes)

KTU studentų miestelyje esančiose sporto bazėse yra sudarytos palankios sąlygos studentams ir bendruomenės nariams sportuoti laisvalaikiu bei siekti aukštų sportinių rezultatų. Dėl patogios vietos, infrastruktūros kokybės, universiteto bazes yra pamėgę ir miestelėnai ir sporto federacijos. 

 

Rinktinės (http://ktu.edu/lt/sporto-centras/rinktines)

Rinktines sudaro kiekvienos sporto šakos geriausi Universiteto sportininkai, norintys pratęsti savo karjerą ir siekti pergalių.

Sportinę patirtį turintys studentai gali rinktis iš 18 sporto šakų. Trenerių profesinės žinios padės sportuojančiajam atskleisti talentus, bei nuolat treniruojantis ir tobulėjant, siekti aukštų rezultatų sporto varžybose.

Visos sporto rinktinės dalyvauja Lietuvos studentų sporto asociacijos rengiamose varžybose, aukščiausio lygio čempionatuose, lygose bei turnyruose.

Geriausi rinktinių nariai yra skatinami už pasiektus rezultatus ir Universiteto vardo garsinimą.

Kodėl verta būti KTU rinktinės nariu?

  •    Sportuosite tai, ką mėgstate ir dalyvausite varžybose;
  •    Sportuosite su bendraminčiais;
  •    Atstovausite Universiteto rinktinę ir patirsite pergalės skonį;
  •    Universitetas – ne tik mokslas, tai gyvenimo būdas. Sportuodami pasieksite daugiau.

Atrankos vyksta kiekvieną rudenį. Kviečiame kandidatuoti visus KTU studentus (iš Lietuvos ir užsienio šalių), kurie yra sportavę anksčiau, jaučiasi stiprūs savo sporto šakoje ir nori atstovauti Universitetą.

Jeigu nespėjote rudenį sudalyvauti rinktinių atrankose, užeikite į rinktinės treniruotę ir pasikalbėkite su treneriu. Galbūt tapsite komandos LYDERIU?

Laisvalaikis (http://ktu.edu/lt/sporto-centras/laisvalaikis)

Sporto centras kviečia visus KTU studentus ir bendruomenę aktyviai leisti laisvalaikį. Sportas ugdo valią, ryžtą ir užsispyrimą, suteikia energijos, gerina atmintį, didina savivertę bei pasitikėjimą savimi. Sportuodami pas mus atrasite bendraminčių, susirasite naujų hobių, patobulėsite, pasidarysime patrauklesni sau bei kitiems. Laisvalaikio sporto užsiėmimai vyksta jums patogiose vietose – studentų miestelyje, todėl sportuoti galite atradę laisvo laiko tarp paskaitų ar darbų.

Džiaugiamės, kad galime jums pasiūlyti virš 30 skirtingų laisvalaikio sporto užsiėmimų. Žemiau rasite insanity, thai bo, uolų laipiojimo, sportinių šokių, jogos, tinklinio bei daugelio kitų užsiėmimų tvarkaraščius, paspaudę mygtuką „Registruotis“ (http://ktu.edu/lt/sporto-centras/tvarkarastis), pasirinksite sau tinkamą laiką ir galėsite mėgautis puikia savijauta!

Pradėkite sportuoti jau šiandien!

 

Daugiau informacijos SPORTAS.KTU.EDU