Tarptautinės organizacijos

AIESEC KTU

AIESEC – tai didžiausia pasaulyje jaunimo valdoma organizacija! Mūsų pagrindinis tikslas yra ugdyti jaunų žmonių lyderystės ir verslumo įgūdžius organizaciją valdant pagal verslo modelį ir tiesiogiai dirbant su verslo sektoriumi jau 20 metų. AIESEC jau gyvuoja daugiau nei 60 metų, šiuo metu veikia daugiau nei 130 pasaulio šalių.

Narystė AIESEC organizacijoje:

AIESEC gali įgauti ar prigilinti jau turimas praktines žinias tokiose sferose kaip pardavimai, marketingas, komandos ir organizacijos valdymas, finansai, žmogiškieji ištekliai.

Čia tau bus suteiktos visos sąlygos įgauti reikiamų žinių: nacionalinės ir tarptautinės konferencijos, įvairūs verslininkų ir organizacijos narių bei alumnių mokymai.

Daugiau informacijos rasi čia.

Tarptautiniai projektai:

AIESEC tau suteikia galimybę vykti į tarptautinius projektus ir taip išmokti dirbti tarptautinėje komandoje, patobulinti ir įgauti naujų įgūdžių, reikalingų darbo rinkoje, susipažinti su žmonėmis iš daugybės pasaulio šalių ir sprendžiant aktualias pasaulio problemas padaryti teigiamą įtaką pasirinktos vietovės jaunimui.

Projektą galėsi rinktis iš daugiau nei 130 pasaulio šalių, dažniausiai jie trunka nuo 1,5 iki 3 mėnesių.

Daugiau informacijos rasi čia.
 
Stažuotės užsienyje pagal tavo specialybę:

Jei esi absolventas ar paskutiniųjų kursų studentas, išbandyk savo jėgas tarptautinėse įmonėse – dalyvauk AIESEC tarptautinėje stažuočių programoje! Čia tu gausi galimybę dirbti tarptautinėse ir greitai besivystančiose įmonėse, pažinti kitų šalių rinkas ir verslo ypatumus bei gauti darbo patirties, kurios reikia norint sėkmingai įsilieti į Lietuvos darbo rinką.

Tarptautinės stažuotės trunka nuo 3 mėnesių iki pusantrų metų, jos metu įmonė tau moka atlyginimą, kurio užtenka padengti pagrindinėms gyvenimo išlaidoms.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

ESN

Veiklą pradėjusi dar 2009 rugsėjo mėn. ESN KTU jau spėjo užsitikrinti aktyvios sekcijos Lietuvoje vardą.

Pagrindinis mūsų tikslas – rūpintis užsienio studentais (mentorių programa) bei skatinti KTU lietuvius studentus išvykti pagal ERASMUS mainų programą, todėl aktyviai bendradarbiaujame su KTU Tarptautinių ryšių skyriumi.

Studentiška organizacija veikia po KTU SA skėčiu ir vienija apie 20 aktyvių narių iš skirtingų fakultetų. ESN KTU nariai – jau buvę ar dar būsimi studentai, kurie nepabūgo iššūkio pagal ERASMUS mainų programą krimsti mokslus semestrą ar du pasirinktame užsienio universitete. Dažniausiai grįžę studentai, vedami gerosios ERASMUS dvasios, dalinasi mintimis ir idėjomis, kaip KTU studijuojančių užsieniečių laisvalaikį paversti dar įdomesniu.

Siekiame, kad ERASMUS ir mainų studentai (degree students) geriau integruotųsi į jiems naują aplinką ir savo viešnagę Lietuvoje prisimintų kaip vieną smagiausių įvykių savo gyvenime! Organizuojami įvairūs laisvalaikio praleidimo būdai (pvz. kelionė į Kuršių Neriją, Palangą, tarpkultūrinis vakaras, muziejų diena, sauna vakarėlis, stalo žaidimų vakaras ir pan.), taip pat – socialinė akcija (Social ERASMUS).

ESN KTU aktyviai dalyvauja nacionalinio bei tarptautinio lygmenų projektuose, tokiuose kaip Responsible party, su akademinėmis problemomis susijusiame PRIME projekte. Vykdomi ESN Diary ir ESN Card projektai.

Jei turi laisvo laiko, nori patobulinti savo anglų (ir ne tik) kalbos žinias, pabendrauti su įvairiais žmonėmis iš skirtingų pasaulio kampelių ar tiesiog tapti įdom-ESN-iu, ateik ir prisidėk. Mes laukiame Tavęs!

Daugiau info: www.esn.ktu.lt arba ktu@eslithuania.org

Arba užsuk į svečius: Studentų g. 69 – 104 (KTU 3 bendrabutis).

 

ESTIEM Industrinės inžinerijos ir vadybos studentų organizacija

ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) yra tarptautinė jaunimo organizacija vienijanti Europos industrinės inžinerijos ir vadybos studentus.

ESTIEM organizacija siekia plėsti ir stiprinti ryšius tarp industrinės inžinerijos ir vadybos studentų visoje Europoje, taip pat skatinti jų profesinį ir asmeninį tobulėjimą. Tuo tikslu vietinės grupės ar centrinė valdžia organizuoja įvairius renginius.  

Organizacija gyvuoja nuo 1990 metų. Šiuo metu ją sudaro net 72 vietinės grupės iš 28 Europos valstybių. ESTIEM veikloje dalyvauja daugiau nei 50 000 studentų ir jų skaičius nuolat auga.

 

BEST

BEST (Board of European Students of Technology) – tai nepolitinė, ne pelno siekianti organizacija, nuo pat 1989 metų vienijanti techniškųjų Europos universitetų studentus. BEST organizacija gali didžiuotis vis augančiu būriu narių – BEST šeimoje jau net 93 techniškieji universitetai iš 32 Europos šalių, o tarp jų ir Kauno Technologijos universitetas!

Kas yra BEST ir su kuo tai valgoma?

BEST – geriau nei ledai karštą vasaros dieną ar storas šalikas žiemos vidury. BEST suteika šansą studentams iš visos Europos keliauti po svečius kraštus, bendradarbiauti ir mokytis vieniems iš kitų, įgyvendinti pačias netikėčiausias idėjas ir būti tikriems, jog jų balsas yra išgirstas ir svarbus.

Ką man siūlo BEST?

1-2 savaičių trukmės kursus visoje Europoje kuria nors technologinių (ir ne tik) mokslų srities tema. Kursuose susitinka 20-30 skirtingų tautybių studentų, turinčių bendrą tikslą – įgyti naujų žinių ir įgūdžių puikioje naujų draugų kompanijoje. Laisvalaikio kursus – aktyvų poilsį, anglų kalbos tobulinimą, kitų kultūrų pažinimą ir nepakartojamus įspūdžius. Galimybę išreikšti savo požiūrį ir pasidalinti idėjomis tarptautiniuose renginiuose švietimo ir kitais svarbiais klausimais. Tavo balsas svarbus Europai!

Galimybę tobulėti ir siekti karjeros aukštumų – BEST įgytos žinios gali TAU padėti užmegzti svarbių kontaktų su didžiausiomis ir prestižiškiausiomis užsienio įmonėmis, o tai atveria puikias perspektyvas ieškant kur įsidarbinti, atlikti praktiką ar stažuotis.

Kas yra BEST Kaunas?

BEST Kaunas  – vienintelis BEST padalinys Lietuvoje, švenčiantis jau aštuntąjį gimtadienį!. Kauno BEST’ukai – tokie pat kaip ir TU, KTU studentai, kurie jau apkeliavo didžiąją dalį Europos, prisidėjo prie daugybės KTU rengiamų renginių ir nudirbo milijoną kitų darbų ir darbelių, kad padarytų rytojų gražesnį. BEST’ukų gyvenimo moto –  “Think outside the box!”

Ateik į BEST!

Jei tiki, kad TAVO vieta – BEST šeimoje, jei nori dirbti/keliauti/dalyvauti, turi puikių neįgyvendintų idėjų ir laisvo laiko – prisijunk prie mūsų!

O gal kyla klausimų ar neaiškumų? Rašyk kaunas@best.eu.org  arba ateik pas mus adresu Studentų g. 69 (3 bendrabutis) 112 kabinetas.

Daugiau informacijos: http://best.ktusa.lt/ ir http://www.best.eu.org/