Bendrabučiai

KTU turi 12 bendrabučių, kuriuose kasmet gyvena apie 2 800 studentų. Jaunuoliams siūlomi triviečiai, dviviečiai ir vienviečiai kambariai. Bendrabučio vietos mokestis už apgyvendinimą priklauso nuo bendrabučio ir kambario tipo. Jis svyruoja nuo 46,34 – 101,37 EUR per mėnesį.

Daugelis Universiteto bendrabučių yra įsikūrę KTU Studentų miestelyje, šalia mokomųjų korpusų ir Gričiupio slėnio bei Ąžuolyno parko. Iš čia greitai ir patogiai nukaksite į miesto Centrą, Senamiestį ar į kitus mikrorajonus.

Universiteto bendrabučiuose geros gyvenimo, mokymosi ir poilsio sąlygos. Daugelis bendrabučių yra renovuoti, juose įrengtas spartusis interneto ryšys, savitarnos skalbyklos, virtuvėlės. Bendrabučių gyventojai turi galimybę naudotis įrengtais sporto kambariais ir aikštelėmis.

Bendrabučiuose gyvena smagi ir entuziastinga bendruomenė. Čia kartu švenčiamos įvairios šventės, inicijuojamos prasmingos akcijos, organizuojamos varžybos. Sporto entuziastai kviečiami išmėginti savo jėgas kasmet vykstančiose KTU bendrabučių sporto žaidynėse „Barakiada“.  Bendrabučių gyventojų iniciatyva ir pastangomis tvarkoma aplinka, pradėtos rūšiuoti ir išgabenti įvairios atliekos.

Daugiau informacijos apie bendrabučius bei apgyvendinimo tvarką juose rasite KTU bendrabučių internetinėje svetainėje – www.bendrabuciai.ktu.edu

Vieta bendrabutyje skiriama, vadovaujantis vietos bendrabutyje skyrimo tvarka, rezervavus vietą Bendrabučio rezervacijos sistemoje.

Kvietimas apsigyventi KTU bendrabutyje

Bendrabučių rezervacijos instrukcija

KTU Bendrabučių grupė
Gričiupio g. 13
tel. 8 (37) 353 528
e. p. bendrabuciai@ktu.lt

bendrabuciai.ktu.lt

Facebook: KTU bendrabučių bendruomenė